2018 Modasında Bilmeniz Gerekenler

Modanın öncüsü olan büyük giyim markaları ve tasarımcılar 2018’in çoğunlukla şık, aynı zamanda renkli, hem ofis ortamına uygun, hem salaş, fakat genellikle rahat kıyafetlerle geçeceklerini belirtiyorlar. Eğer bu yıl gardırobunuzu yenilemek isterseniz, zaten uygun parçalarınız var fakat yeni ve trend kıyafetler eklemek isterseniz bu yazımız tam size göre.

Peki bu yıl dışarıda en çok hangi tarzı ve hangi tür kıyafetleri, hangi trendleri en sık göreceğiz, tüm bu soruların cevaplarını detaylarıyla inceleyelim:

2018 yılının en moda trenlerine baktığımızda, çok canlı renkleri, kırmızının tonları, sarı-mor-pembe-haki renkler, şişme kazakları, kırmızı çizme-pardesöleri, cıvıl cıvıl çorapları, pinstripe ve oversized detayları görüyoruz.

Kırmızı sevenlerin çok rahat geçirecekleri bir yıl olacak. Neredeyse aynı tonlardan birkaç parçanın aynı kombinde yer alabileceğini söylemek isteriz. Yani hem çizmeniz, hem panton ve kazağınız, hem de pardösünüz kırmızının mat ve canlı tonlarını içerebilir. Fakat genellikle kadife tercih edileceğini söylemek isteriz.

Kadifenin o büyülü, parlayan kumaşı hem spor hem şık/klasik sevenlerin tercihi olacak parçalarda  kendini gösterecek. Uzun veya diz altı elbiseler uzun çizme veya bir  ayakkabı ile kombinlenebilecek. Bu parçalarda ise en çok tercih edilen renkler ise kırmızının koyu tonları, koyu hakiler, mor ve koyu maviye çalan renkler.

Maskülen sevenler için takım elbiseler ön planda olacak. Bu detayları ofis giyiminde de rahatça kullanabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz haki ve tonları, krem, sütlü kahve ve siyah bu trendin önde gelen renkleri olacak.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir