2018’de Gardırobunu Yenileyeceklere Tavsiyeler

Birçok kadın günlük veya özel gün/geceler için tercih ettiği hemen her kıyafeti moda ve en çok kullanılan trendlere uydurup giyinmek ister. Bu özellikler genellikle tarz oluşturmak, şık giyinmek ve güncel modayı takip etmek isteyen kadınların tercihidir. Eğer siz de eğer şık olmak, son moda trendlerin neler olduğunu bilmek ve buna göre kıyafet tercihi yapmak isterseniz bu yazımız tam size göre;

Bu yılın giyim tarzı genellikle canlı renkleri ön plana çıkarsa da koyu renk giyim pinstripe, çizgili kıyafette koyu renk severlerin yardımına koşuyor. Genellikle siyah, gri ve lacivert parçaların bir arada kombinlendiğini söyleyebiliriz. Yüksek bel-bel kısmı oturan, alt kısmı ise oldukça geniş inen pantolonlar, kapişonlu, bel kısmı kuşaklı uzun pardesöler, uzun gömlekler ve üzerine kısa ceketler bu yılın trendleri arasında rahatlıkla bol bol kullanılabilecek parçalar arasında. Dilerseniz bir kombinde tercih ettiğiniz her parça dikine çizgili olabilir.

Aksesuarlarda da şapka, şal ve gözlük dikkat çekiyor. Bu parçalarda da yine her kombine yakışacak siyah ve lacivert renkleri ağırlıkta.

Farklı trendleri merak edenler için ise, son zamanlarda Fahriye Evcen ile ekranlarda gördüğümüz şişkin ve abartılı görünümlü kollar kazaklarda kendini gösteriyor. Boğaz kısmı, kolları ve tüm gövdesi şişkin olan bu kazaklar genelde tek renkte ve tek kol kısmında işleme detaylarıyla göze çarpıyor.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir