2018’in En Son Moda Trendleri

2018 yılı da kendine özgü tarz ve renkleri ile geldi. Bu yıl podyumlarda ve sokakta göreceğimiz en trend giyim tarzları modaya uygun giyinmeyi, şık olmayı ve güncel tarzı kıyafetlerine yansıtmayı seven kadınlar için bu yazımız ile sizin de gardrobunuza girebilir. Şimdi bu trendleri inceleme zamanı;

Öncelikle şunu söyleyelim; bu yılın en son moda trendleri arasında renkli ve çok canlı renkler kullanılıyor olacak. Siyah, kahverengi gibi koyu renkleri sevenlerin gardroplarına birkaç renkli parça eklemesi gerekebilir. Bu canlı renklerin en öne çıkanı ise şüphesiz kırmızı ve tonları olacak. Kırmızının ardından pembe, haki, sarı ve mor renkler geliyor. Yani tüm yıl boyunca tercihler capcanlı renklerden yapılacak gibi gözüküyor.

Kumaş olarak kadife kullanılacağını söyleyebiliriz. Kazaklarda ise yün ve kolları geniş modeller ön planda. Genellikle trendin bir yerinde mevcut olan eskilerde kullanılan detaylar çoraplarda nakış olarak yerini alıyor. Çoraplarınızı da renkli seçmenizde fayda var.

Peki bu trendler kıyafetlere nasıl yansıyacak? Bunun birçok cevabı var. Örneğin;

Uzun kırmızı çizmeler, kırmızı kadife kazaklar, uzun kırmızı mont ve pardesular. Çoraplarda ise yine çok renkli, taşlı, simli ve gösterişli modeller trendler arasında.

Oversized giyimi sevenler de yine kendilerine uygun parçaları kolaylıkla bulacaklar. Birçok ayakkabı ve farklı etek-pantolon seçenekleri ile kombinlenebilen geniş parçalar oversized sevenleri mutlu edecek.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir