Alarko Özel Servis Maltepe Telefonu: 444 78 56

Alarko Servis Maltepe olarak, evinizde kullanmış olduğunuz Alarko marka kombilerin, bakımlarını ve teknik süreçte yaşanabilecek aksaklıkları giderebilmek için kurulduk. Maltepe başta olmak üzere neredeyse bütün Anadolu Yakası, müşterinin ihtiyacına bağlı olarak da Avrupa Yakası’nda faaliyet göstermekteyiz.
Firmamız, neredeyse piyasada yer alan tüm kombi markalarının tamiri konusunda bilgi sahibi olan, usta personelleri ile de birçok evde ya da ofiste bulunan kombilerin tamirini gerçekleştiren gerçek bir firmadır. Birçok personeli bulunmakta, her biri son derece saygılı ve titiz bir şekilde işlerini gerçekleştirmektedir. Teknik servis hizmeti vermenin iş birliği halinde gerçekleştirilmesi gerektiğini bilen firmamız, bugün birçok büyük firmanın kombisini tamir etme olanağı da bulmuştur.
Alarko Servis olarak, Alarko marka cihazlarda meydana gelebilecek aksaklıkların tamamı konusunda bilgi sahibiyiz. Kombinin, hızlı şekilde tamir edilmesi ve cihazın tekrar sıcak su elde edebilecek kıvama getirilmesi firmamızın faaliyet gösterdiği hizmetlerden yalnızca bir tanesi. Hızlı şekilde hizmet sağlayan, müşteri memnuniyetini kendine esas alan firmamız, bu sebepten ötürü İstanbul’da kombi servisi konusunda oldukça popüler.
Alarko servis Maltepe adı ile ünlenen firmamız, her gün pek çok müşteriden teknik servis konusunda talep almaktadır. Müşteriyi ziyaret eden ve kombisindeki sorunu belirleyip çözen firmamız, hizmetlerine uzun yıllar daha devam etmeyi amaçlamaktadır. Alarko servisine ihtiyacınız varsa, size yardımcı olmak isteriz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir