Alsancak LG Beyaz Eşya Servis Merkezi

LG marka; Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Televizyon gibi ürünlerinizin tamir ve onarımlarını LG Servis İzmir şubelerimiz aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz. Bilindiği gibi beyaz eşyalar ve diğer elektronik eşyalar kullanım sıklığına göre belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duymaktadır. LG marka elektronik eşyalarınızın bakımlarını aksatmanız durumunda ürünlerin ömrü kısalmakta, yüksek performansla çalışamamakta, ekonomik açıdan zararlara neden olmakta, ani bozulmalar meydana gelmekte ve yeterince konfor sağlanamamaktadır. Bu sebeple elektronik eşyalarınızın bakımını aksatmamanızı, düzenli olarak bakım onarım işlemlerini yaptırmanızı öneririz.
LG Servis Alsancak şubemizde alanında uzman teknisyenlerimiz aracılığıyla hizmet vermekte, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. İletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız halinde mağduriyetinizi en hızlı şekilde gidermek ve ürünlerinizi kısa sürede kullanılabilir kılmak amacıyla sorun tespitini yaparak öncelikle tarafınızı yönlendirmekte ve ürününüzdeki sıkıntıyı gidermeye çalışmaktayız. Bu şekilde ürün kullanılabilir hale getirilemezse adresinize uzman teknisyen göndermekte ve ürününüzü en hızlı şekilde tamir ederek tarafınıza teslimat sağlamaktayız.
LG Servis İzmir hizmetlerimiz İzmir’deki tüm ilçeleri kapsamaktadır. İzmir’in her yerinden günün her saatinde bize ulaşarak teknik destek isteyebilir, ürünlerinizin yetkili servis aracılığıyla onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve ürünleriniz hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılmadan, tarafınızdan ürününüzle ilgili yapılacak işlemlere gereken onaylar alınmadan ürünlerinizle ilgili herhangi bir işlem yapmamaya özen göstermekteyiz. LG marka ürünlerinizle ilgili her türlü teknik destek ve servis hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir