Angelina Jolie

3-5 gündür kafamda platonik diye bir kategori açıp gençliğimden bu yana olan ve gelecek zamanda olacak platonik hayranlıklarımı yazmak vardı. Bir türlü cesaret edemiyordum; ama bugün verdim coşkuyu. :=) Tabi ki bu platonik bölümünde sadece ünlülere karşı olan hayranlıklar dile getirilecek. :=) Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi platonik hayranlık deyince aklıma ilk gelen üniversite yıllarımın aşkı Angelina Jolie. 🙂

İlk aldığım yazıcıdan ilk renkli çıktıyı aldığım zaman gözlerimin içine Angelina Jolie bakıyordu. Akabinde o çıktı uzun bir süre öğrenci odamda ki duvarımı süsledi. Elbette ki başka fotoğrafları ile.

Esmer seven biri olarak (ki bunu ilerleyen platonikliklerde daha iyi anlayacaksınız) kusursuz bir kadındı Angelina Jolie. Hala da öyle ama o zaman ki hayranlığım şimdi yok desem yalan olmaz. Artık ailemiz kadını oldu çıktı. İyi de oldu. 🙂

İlk cep telefonumun açılış mesajına “Hadi be Angelina ara be!” yazacak kadar hayran olduğum bir kadına web sitesi dahi yapmıştım o yıllarda.  Hey gidi hey… :=)

Azıcık Angelina Jolie’yi tanıyalım o zaman :

4 Haziran 1975’te Los Angeles’ta doğan platoniğimin tam adı Angelina Jolie Voight’tir. Mesleğini vurgulamanın anlamı yok; ama yazmadan da geçemeyeceğimiz bir sinema oyuncusudur. Ailecek izlemekten ziyade tek başıma izlemeyi yeğlediğim bir sinema oyuncusudur. Kendisi aynı zamanda “Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu” iyi niyet elçisidir.

Geri kalmış Afrika ülkelerine, Asya ülkelerine  ziyaretler düzenleyerek yardımlarda bulunması, o ülkelerden evlatlıklar almasıylada bu ödüle layık olduğunu kanıtlamıştır.

Doğal bir güzel değildir. Estetiklerle o yüz hattına sahip olduğu bilinmektedir. Ama her ne kadar estetik sevmesekte Angelina Jolie’deki yeri başkadır.

Pek çok birliktelik gerçekleştirmiştir ve vücudunda yer alan dövmelerin bazıları bu aşklarıyla alakalıdır. Şu anda Brad Pitt ile evlidir ve güzel bir çift görüntüsü vermektedirler. İlişkilerinde özgür takılmayıda ihmal etmemişlerdir. Elbette kendi tercihleri :=)

Angelina Jolie ile ilgili daha detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

Bazı Angelina Jolie Fotoğraflarıda şöyledir :

  

5 Yorum

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir