Buderus Servis Kombi Bakımı Buderus Servis Kombi Parça Değişimi

Buderus marka kombiler için hem bakım hem de onarım hizmetlerinde Buderus Servis, profesyonel çalışma yürütmektedir. Hem hızlı hem pratik hem de çözüm odaklı hizmeti sayesinde servis İstanbul iç Tuzla bölgesinde kalite çıtasını oldukça yükseltmiştir.
Buderus Servis Tuzla tarafından yapılacak olan kombi bakımı onarımı ve parça değişimi işlemlerinin tümü için öncelikle randevu oluşturulması gerekmektedir. Oluşturulan randevu neticesinde profesyonel servis hizmeti gereği yapılacak bakımlar son derece titiz gerçekleştirilmektedir. İşin püf noktalarını bilerek hareket eden uzman ekibi sayesinde Buderus Servis, petek temizliğini hiçbir yeri kirletmeden, son derece pratik bir yöntemle tamamlamaktadır. İşlem sonrasında kombi performansının büyük ölçüde arttığı gözlemlenmiştir. Petek temizliği yapıldığında sıcak suyun borular içindeki dolaşımı çok daha kolay olmaktadır. Bunun nedeni petek içlerinde ve borularda biriken pisliklerin temizlenmiş olmasıdır. Bu pislikler borularda suyun geçişini zorlaştırmaktadır. Ancak temizlik yapıldıktan sonra sıcak su dolaşımı çok daha kolay olmakta ve ısınma sorunu ortadan kalkmaktadır.
Buderus Servis yaptığı tamir işlemlerinde bazen kombi parçalarının tamirini parça değişimi ile sağlamaktadır. Geri dönüşü olmayacak şekilde arızalanan parçalar değiştikten sonra kombi performansının eskisinden çok daha iyi olduğu görülmektedir. Servis sağladığı tamir ve parça değişimi işlemleri için alacağı ücreti müşteriye bildirerek öncesinde müşteri onayı almaktadır. Yapılan işlemlerin her aşamasında müşteri bilgilendirilerek onay alındıktan sonra ilgili işlem gerçekleştirilmektedir. Tamirden sonra kombi performansı kontrol edilerek arızanın tamamen giderildiğinden emin olunmaktadır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir