Büyük Göğüslü Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Göğüsleri büyük olan kadınların en büyük sorunu şüphesiz giyinmek ve vücut orantısını daha dengeli göstermek. Bu sanıldığı kadar zor değil, aşağıdaki birkaç temel kıyafeti gardırobunuzda bulundurmanız yeterli.

Tulum tam size göre!

Gardırobunuzda rahatça mevsime göre birkaç tulum bulundurabilirsiniz. Göğüs kısmınızı gizleyeceğinden, vücudunuzun üst kısmı çok daha ince gözükecektir. Ayrıca tulumunuzu koyu renklerden tercih ederseniz  çok daha ince gözükmüş olacaksınız.

A Kesim etekler bu iş için biçilmiş kaftan!

Çan etek de denilen bu etek türü belinizi daha ince göstermekle kalmaz, dikkati bel ve bacak kısmına çekerek göğüsleri kamufle eder. Ayrıca kattığı kadınsı duruş da tarzınıza ayrıca zariflik katacaktır.

Blazer ceketler yine kurtarıcı!

Blazer ceketler, sizi daha zayıf ve daha uzun göstermenin ve fazlalıkları örtmesinin dışında, göğüsleri de gizlediği için büyük göğüslü kadınların vazgeçilmezlerinden olacak.

Bluzunuz kalın askılı olsun!

Unutmayın ki ince askılı badi veya bluzlarınız göğüslerinizi çok daha büyük gösterektir. Askı kısmı ne kadar kalın olursa, o kadar eşitlik sağlanacak ve vücudunuz daha dengeli gözükecektir.

Bel kısmı oturan elbiseler yine rövaçta!

Bir kadın için en göze çarpan ve önemli bölgelerden biri beldir. Belden oturtmalı kıyafetler hem sizi daha kadınsı daha zarif gösterecek, hem de vücut şeklinizi oturtacak, hem de göğüs kısmınızı toparlayacaktır, ayırca daha feminen ve daha kadınsı gözükmüş olacaksınız.

Tek askılı elbiselerden kaçının!

Sıcak havalarda en sık yapılan hatalardan biri büyük göğüslü kadınların tek askılı kıyafetler tercih etmeleri.  Kesinlikle kaçınmalısınız çünkü düşündüğünüzün tersi etki yapıyor.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir