Cobie Smulders

İnsanoğlu bir şeye odaklanmaya dursun hemen onu aklına yazıyor, kalbinden söküp atamıyor. İşte bende bunu How I Met Your Mother dizisini izlemeye başladıktan sonra dizideki adıyla Robin olan Cobie Smulders’e karşı yaşamaya başladım. Hazır askerdeyken de Platonik diye bir kategori oluşturmuş olduğumu ve oraya sadece Angelina Jolie‘ye yazdığımı görünce kategorinin güncellenmesi gerektiği düşündüm. Evet etkilendim, tutuldum, aşık oldum ulan Robin’e :=) Ama baksanıza abileri, ablaları, kardeşleri, bacıları var mı böyle güzellik? 🙂 Boyu boyuma, huyu zıddıma, aman da aman 🙂 Dizide evlilikten uzak bir tipi canlandıran, kafasına göre yaşayan Kanadalı bir kızı canlandıran Cobie Smulders hem benim hemde pek çok How I Met Your Mother izleyicisinin aklını başından almıştır.

Uzun boyu, düz ve siyah saçları, çekici bedeni (dizinin ilk sezonunda biraz basenliydi; ama zamanla eritti), kendine özgü havasıyla bizleri büyülüyor.

Aslen de Kanadalı olan Cobie Smulders 1982 doğumlu; ancak bizler bunu dert etmiyoruz.

3-5 dizi de 1-2 bölümlük roller almış, 5-6 filmde oynamış biri * ; ancak yıldızı How I Met Your Mother dizisiyle birlikte yükselişe geçmiş. 2005 beri.

Özellikle kamera karşısında daha hoş görülen biri. Fotoğraflarına baktığınız zaman onu tanımakta zorlanabilirsiniz; çünkü kızımız pek fotojenik değil. Ama fotojenikliğin ne önemi var değil mi? Benim olsun yeter 😛

İşte bu aralar How I Met Your Mother dizisinin de etkisiyle kendisine karşı platonik takılmaktayım ve gayet mutluyuz :=)

Buyurun birazda Cobie Smulders Resimleri (Robin Resimleri)doganaydin.net

24 Ağustos 2010 – 24 Ağustos 2011 tarihleri arasındaki yayın süresince Acil İhtiyaç Projesi Vakfı‘nı, AİP Vakfı’nın proje ve çalışmalarını gönüllü olarak desteklemektedir. Sizden tek ricamız Acil İhtiyaç Projesi Vakfı‘nın sitesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmanız ve içinizden gelen desteği göstermenizdir.


Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir