Dersizlesene.com

Bir öğretmen olarak internette öğrencilerin ders videoları izlemelerini ve bu aracılıkla konularını tekrar etmelerini her zaman desteklemişimdir. Bugün keşfettiğim bir site olan dersizlesene.com adresi de internetteki pek çok ders videosunu uygun kategorilere göre derleyip öğrencilere sunmuş. Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş. 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf, 5. sınıf’tan tutunda kpss’ye kadar pek çok alanı kapsayan dersleri derleyip bizlere sunmuş.

Ayrıca alt alan adına kurduğu test çöz , deneme sınavı çöz sistemi ile de online sınavlar sunarak bilgilerin tekrar edilmesine olanak sağlamış. Güzel ve başarılı bir çalışma olmuş. Bütün öğrencilere öneririm. 🙂doganaydin.net

24 Ağustos 2010 – 24 Ağustos 2011 tarihleri arasındaki yayın süresince Acil İhtiyaç Projesi Vakfı‘nı, AİP Vakfı’nın proje ve çalışmalarını gönüllü olarak desteklemektedir. Sizden tek ricamız Acil İhtiyaç Projesi Vakfı‘nın sitesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmanız ve içinizden gelen desteği göstermenizdir.


5 Yorum

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir