En Şık Kombinler İçin 4 Tüyo

Neredeyse her kadın, ister modayı takip etsin ya da etmesin tarzını yaratmak, şık ve göz alıcı olmak, vücuduna uygun ve moda trendleriyle bağdaşan göz alıcı giyimi sever. Çoğunlukla bunları yakalasa da bazen pahalı kıyafetleri almaya gerek duymadan, var olan tarzınızı birkaç küçük tüyo ile çok daha şık bir hale getirebilirsiniz. İşte size ipuçları:

Gözlük! Gözlüğünüz hem kıyafetin hem de saçın havasını değiştirecektir. Bunun için çok büyük olmayan, hatta son zamanlarda ters üçgen şeklinde simsiyah gözlükleri sıkça göreceğe benziyoruz.

Çoraplar siyah ve opak! Opak çorabın bacakları olduğundan daha ince gösteren özelliği siyah ile birleşince istediğiniz görüntüyü ortaya çıkarmanıza yardımcınız olacak. A kesim bir etekle kombinlenebilecek opak çorap ayrıca sizi daha uzun gösterecektir.

Stiletto! Hem klasik hem rahat giyinmeyi seven kadınların en sık tercih ettiği parçaların en önemlilerindendir. İş yaşamında çok sık karşımıza çıkar. Serbest giyim seven kadınlar ise stilettoyu blazer ceket, içine çizgili bir sweatshirt, ve paçaları katlanmış mavi bir jeanla, istenen renk bir stiletto oldukça göz alıcı bir kombin olabilir! Stiletto ile çantanızı aynı renk tercih etmeyi unutmayın.

Havuç Pantolon! Birçok kadının özellikle ofis giyiminde vazgeçilmezi olan havuç pantolonlar, hem sizi oldukça şık gösterecek, hem de bacak boyunuzu olduğundan uzun ve ince gösterecek en önemli parçadır. Gardırobunuzda lacivert, siyah gibi temel tonlarda birkaç parça havuç pantolon bulundurmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir