Haikyuu 2.Sezon 25.Bölüm’den Önce

haikyuuHaikyuu 2.Sezon 24.Bölüm sanırım izlediğim en iyi Haikyuu!! bölümüydü.

Karasuno ve Aoba Johsai arasındaki final maçı Haikyuu 2.Sezon 23.Bölümde 16-16 iken Hinata’nın Kageyama sayesinde vurduğu güçsüz smaçla bitmişti.

Haikyuu 2.Sezon 24.Bölüm başladığında sayının alındığını ve Karasuno’nun bu sette sanırım ilk defa öne geçtiğini gördük.

Haikyuu 2.Sezon 24.Bölüm’de maçın geri kalanı da gerçekten çok ama çok heyecanlı geçti.

Artık sonunda beklenen patlama yaşandı ve Kageyama ustaca paslarıyla Hinata’yı şahlandırdı.

Maç 20-20 ike Yamaguchi oyuna girdi yedek servis atıcı olarak ve güzel bir servis kullandı ancak Aoba Johsai bu sefer Yamaguchi’ye sayı vermeden yedek kulübesine geri gönderdi.

Maçın sonlarına doğru yine Aoba Johsai oyuna ağırlığını koydu ve maçı önde götürdü. Hele ki maç 23-23’ken Oikawa’nın bir servisi vardı akıllara zarar. Bu servisiyle sayı almaya başaran Oikawa takımını galibiyete sadece bir adım mesafeye getirdi.

Oikawa ikinci servisini de çok iyi kullandı ama Karasuno bunu karşılamayı başardı. Ardından da Kageyama’nın hiç beklenmedik vuruşuyla maçı beraberliğe getirdi.

İlerleyen dakikalarda büyük çekişmeyle geçti.

Avantajın Karasuno tarafına geçtiği zamandan sonra ki sayı oyunu ise uzun süre akıllardan silinmeyecek türdendi.

İki takımın oyuncuları da imkansız topları çıkarıp en zor toplara smaç vurmayı başardılar. Hele ki Oikawa’nın çıkardığı bir top vardı ki akıllara zarar.

Maça son noktayı ise Kageyama’nın güzel pasına smaç vurmak için yükselen Hinata koydu. Karşısındaki üçlü bloğa rağmen ince noktayı gören Hinata bloğu geçen topa müdahale etmeye çalışan Oikawa’ya rağmen sayıyı alarak maçı Karasuno’ya kazandırdı.

Şimdi Haikyuu 2.Sezon 25.Bölümü bekleyip neler olacağını izleyeceğiz. turkanime.tv üzerinden Haikyuu 2.Sezon 25.Bölümü izlemek için BURAYA tıklayınız. Elbette tarih 27 Mart 2016 saat 21.00’ı geçtiyse.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir