Hangi Hayvansınız?

İnternet dünya eğlencesi bir yer. Tamam interneti kötü niyetli kullanan, sadece ticari amaçlı kullanan, karı-kız tavlamak için kullanan, zengin koca bulmak için kullananlar yok değil; ama internetten onu kullanma amaçlarınıza göre faydalanabilirsiniz. Mesela şimdilerde interneti eğlence amaçlı kullanmak lazım; çünkü yaz geldi, havalar sıcak, ne bileyim pişik filan oluyoruz, canımız sıkılıyor. Buna müteakiben oturduğumuz yerde eğlenmek, kendimizi eğlendirmek gerek. İşte bu amaçlarla kurulmuş onlarca web sitesi de var. Ne zaman öleceğim? Sevgili uyumu gibi gibi amaçlara yönelik pek çok site bulunuyor. İşte Hangi Havyansınız? sorusunu cevaplamak içinde bir site kurmuşlar. Elbette site mayın tarlası gibi google reklamları ile dolu; ama en azından onları gözümüzle filtre edip amacımıza ulaşabiliyoruz.

Hangi hayvan olduğunuzu merak ediyorsanız http://www.2on.com/tr/ adresine girmeniz ve Adınızı, Soyadınızı yazarak hangi hayvan olduğunuzu öğrenmeniz yüzünüzde tebessümde oluşturabilir, sizi bir sıçana benzetmesi sonucu sinirlendiredebilir. Eğlenmek ya da sinirlenmek size kalmış :=)

Vallahi ben adımı soyadımı yazınca KAPLAN olduğumu öğrendim. Oysaki ben yıllarca AYI ruhu taşıdığımı düşünmüştüm. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. :=)

Buyurun sizde öğrenin : http://www.2on.com/tr/

4 Yorum

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir