İngilizce Öğrenmek İçin Önce Konuşmak Gerek

konusarak-ingilizceHepimizin okul yıllarında öğrendiği İngilizce gramer derslerinden akıllarda kalan yarım yamalak İngilizce isimleri olmaktadır. Aslında bu yaşanan bu gariplik tamamen sistemin getirdiği yanlışlıktan kaynaklanmakta idi. İTÜ bünyesinde kurulan Konuşarak Öğren online ingilizce eğitim sistemi ile yıkılmak istenen yanlışlıkların tamamı yıkılmakta ve getirilen yeni sistemle İngilizceyi duyarak ve konuşarak öğrenmeye başlamaktayız. Bireylerin hangi statüde olduğu hiç fark etmeyen bu sistemde bireyler için özel eğitim programları hazırlanmaktadır. Günlük yapılan derslerde ana dili ingilizce olan eğitmenler sayesinde bireyler doğru duydukları için doğru telaffuz edecekler ve konuşma alanına çok daha doğru bir şekilde geçirebileceklerdir. Sistem tamamen bireye endeksli ilerlemektedir. Dersin zamanı, saati, ödev sıklığı, eğitim programı tamamen bireyin günlük aktivitelerine göre ayarlanmakta ve yoğun bir iş hayatına sahip bireyler için bile en uygun ders konseptleri hazırlanmaktadır. Bu dersleri verimli hale getiren ise eğitmenlerin kaliteli eğitimleri ve eğlenceli sohbetlerle geçen dersler olmaktadır. Öğrenciler bir sonraki dersi iple çeker hale gelmekte ve daha çok benimsediği bu dili daha istekli öğrenmeye başlamaktadır. Başarı için gerekli altın anahtarlardan biri olan istekle çalışma kısmı da sistem içerisinde kendiliğinden ortaya çıkacaktır.

 

Zaman zaman öğrencilerin bilgilerini ve ne kadar hızlı ilerlediklerini görme adına İngilizce Seviye Testi sınavları da yapılmaktadır. Bu sınavlar sayesinde öğrenciler öğrendikleri bilgileri test edebilmekte ve eksikliklerini görerek tamamlama imkânı bulabilmektedir. Farklı alanlarda da seviye tespit sınavları yapılmakta, kendi eksikliklerinizi görme adına bu sınavlar çok etkili olmaktadır. Öğrendiğiniz bilgilerin hafızalara ne kadar yerleştiği test edilmekte ve öğrendiğiniz bilgileri ne kadar kullanabildiğinizi anlamanıza bu sınavlar yardımcı olmaktadır. Pratik yaparak kendimizi geliştirmemiz de bu sınavlara etki edecektir.

İngilizce sadece kurumsal alanda kullanmak için öğrenilmez. Sosyal alanda da çok yerde İngilizce bilmenin faydalarını görebilirsiniz. İngilizce kurduğunuz cümlelerle daha havalı olduğunuz kesin. Özellikle gençler arkadaş grupları içerisinde kurdukları ingilizce sözlerle öne çıkmak ve farklı görünmek ister. Hatta kız arkadaşınıza ingilizce güzel sözler atabilir ve karşınızdakini etkilemek için farklı sözler bulabilirsiniz. Bu alanda yardımcı olabilecek bir link olarak http://www.konusarakogren.com/blog/100-calisma-garantili-kiz-arkadasiniza-gondermelik-ingilizce-guzel-sozler/ bu adrese gidebilir ve arkadaşınızı etkilemek için en doğru sözcükleri tercih edebilirsiniz. İngilizce öğrenmek bu anlamda gençler içinde önemli oluyor. Ama iş yaşantılarında karşılaşabilecek kariyer savaşlarında ileri düzey İngilizcenin çok daha etkili bir artı olabileceği bilinir. Bu nedenle her yaştan ve statüden bireyler için konuşarak öğren sistemi ev konforunda ayağınıza gelen özel ders niteliğinde verimli bir sistem olacaktır. Zamanını ve ne kadar süre ders alacağınıza karar verin ve sonrasında başladığınız derslerle konuşma alanınızdaki hızlı değişime şahit olun. İngilizce seviyenizi derdinizi anlatma derecesinde adres tarif eder dereceye çıkarmak için düzenli, planlı ve pratikli ingilizce çalışmaları tercih etmelisiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir