İstanbul Fakir Elektrikli Süpürge Servisi

Fakir markası çok uzun yıllardan beri Türkiye pazarında olan, özellikle de elektrikli süpürgeleri ile mutlaka her eve girmiş bir markadır. Adından Türk markası sanılan, fakat alma bir firmanın yarattığı marka olan Fakir, alman sağlamlığını da gösteren bir sembol haline gelmiştir. Özellikle yaşlı kişilerin evlerinde hala çok eski modellerinin kullanıldığı bir markadır.

Fakir, yeni süpürge modelleri ile de hala oldukça popüler bir marka. Fakat bir elektrikli alet ne kadar sağlam olursa olsun arızalanabilir. Bu durumda da önemli olan şey teknik servisinin olması, parçalarının bulunabilir olması ve kısa sürede sorunun çözülmesidir. Yıllardır fakir servisi olarak hizmet veren teknik servis ekipleri hazır bekliyor bunun için de. Sadece İstanbul Fakir Servis değil, hemen ülkenin her yerinde hazırda bulunuyor. Süpürgeler seyyar cihazlar olduğu için tamiri ya da bakımı evde yapılmıyor. Servise götürülerek orada yapılıyor. Eğer sizin götürecek pozisyonunuz yoksa ekipleri arayıp, gelip almasını isteyebilirsiniz.

Peki, Fakir servislerine nasıl ulaşacaksınız? Hemen her ilçede faaliyet gösteren bir Fakir servisi bulmanız oldukça kolay. Mesela Beşiktaş’ta oturuyorsunuz. İnternette Beşiktaş Fakir Servis olarak arattığınızda size en yakın servisi bulabilirsiniz. İsterseniz buradan telefonunu alarak arayabilir, isterseniz yazan adrese giderek cihazınızı oraya bırakabilirsiniz. Oldukça disiplinli çalışan servisler, cihazı inceleyerek sorunun ne olduğunu, nasıl çözüleceğini, e zaman hazır olacağını vs. gibi soruların cevaplarını size verir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir