İstanbul Franke Buzdolabı Tamir Servisi

Teknolojinin gelişmesi ile hayatımız gittikçe kolaylaşmaktadır. Her gün yeni ürünler üretilmekte ve ihtiyaçlar giderilmektedir. Var olan ürünler de geliştirilerek daha kullanışlı ve iyi duruma getirilmektedir. Durum böyle olunca eski ürünler de yerlerini yenilere bırakarak pek kullanılmamaya başlanmaktadır. Teknolojik cihazlar özellikle ev aletleri işleri çok büyük ölçüde kolaylaştırmakta ve yardımcı olmaktadır.
Küçük ev aletlerinden büyük ev aletlerine her türlü cihaz satışa sunulmaktadır. İhtiyaca yönelik üretilen ve tasarlanan cihazlar oldukça rağbet görmekte ve cihazlar geliştirildikçe de ilgi gittikçe artmaktadır. Birçok firmanın teknolojik ürünleri satışa sunulmaktadır. Ürünler sıklıkla kullanıldığında, kullanıcı hatası, firması hatası veya bakıma ihtiyaç duyulduğunda yetkili servisler devreye girerler. Yetkili servisler ürünlerin bakım ve tamirinden sorumludur. Çalışanları ile ürünleri tamir ederek kullanıcıya tekrardan teslim eder.
Franke Servis İstanbul şubeleri ile hizmet vermektedir. Birçok şehirde servisi bulunan Franke, müşteri memnuniyetine önem vererek şehir içerisinde birden fazla şubesi ile de dikkatleri çekmektedir. Alanında uzman çalışanları ile ürünlerin sorunlarını kısa sürede çözerek hemen teslim ederler. Franke Servis Küçükçekmece şubesi ile de hizmetinizde. Küçükçekmece’de ikamet edenlere kolaylık sunar nitelikteki bu şube, ürünleri en kısa sürede tamir edip veya bakım yapıp teslim eder.

Şubelere ulaşmak ve randevu almak için internet veya telefon numaraları kullanılabilir. En yakın şube sizlere yardımcı olacak ve ürününüzün sorununu düzletince size teslim edecektir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir