İstanbul Zanussi Servis Telefonu

Çamaşır makinesi kullanıcılarının karşılaştığı en çok sorunlardan birkaçı makinenin pis suyu boşaltmaması veya alttan su kaçırmasıdır. Bu sorunlar makinenin uzun süre bakım yapılmadan kullanılması veya giysilerinizin cebinde unuttuğunuz materyallerden de kaynaklanabilir. Yaşadığınız sorunlarla ilgilenmek ve sorunları gidermek üzere hizmet veren şirketimiz deneyimli kadrosuyla her zaman bir telefon kadar uzağınızdadır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde uzman ekibimiz hızlı bir şekilde adresinize ulaşarak sorunun çözümü için yapılması gereken işlemleri uygulayacaktır. Parça siparişi, teknik destek veya teknik bakım için sitemizdeki Zanussi Servis Telefonu‘nu arayarak hem bilgi alabilir hem de isteğinizi talep edebilirsiniz. Şirketimizin adına hizmet veren teknik ekibimiz elektrik- elektronik, makine teknolojisi üzerine eğitim almış, donanımlı, genç ve dinamik arkadaşlarımızla birlikte, uzun zamandır bu işi yapan deneyimli ve bilgili, usta mertebesinde olan çalışanlardan oluşmaktadır. Şirketimizi aradığınız zaman şikayetçi olduğunuz durumu tam olarak açıklarsanız, teknik ekibimizin daha hızlı bir onarım süreci gerçekleştirmesine yardımcı olursunuz.

Örneğin çamaşır makineniz çok gürültülü çalışıyor. Bu duruma sebep olabilecek fazlasıyla durum ve parça söz konusudur. Kazanda, tambur yatağında, rezistansta veya amortisörlerden kaynaklı olabilir. Basit sebepler tambur yatağının cıvatalarının gevşemiş olması, rezistansın yerinden çıkmış olması veya kazanla tambur arasına cisim sıkışması. Diğer sebepler ile bu saydığımız parçaların arızalı olup tamamen değişmesi veya içlerindeki ufak ve maliyeti düşün parçaların değişmesi. Değişen tüm parçaların 2 yıl garantisi vardır.

WEB: https://www.zeservis.com

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir