İzmir Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik markası, beyaz eşya sektöründe lider isimlerden birisi olarak hizmet vermektedir. Ürünlerinin kalitesinden memnun olan çok sayıda kişi bulunmaktadır. Ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun, kulanım şekli ve kullanım süresine bağlı olarak arızalanabilmektedir. Arçelik Servis İzmir olarak İzmir’de bulunan Arçelik kullanıcılarına hizmet vermekteyiz. Servisimizde Arçelik markasına ait eşyaların onarımı yapılabilmektedir.
Evinizde kullandığınız Arçelik marka eşyalarda bir sorun oluştuğu takdirde, Arçelik Servis İzmir’e ulaşarak destek alabilirsiniz. Müşterilerimizin çağrılarına anında kulak vererek en kısa sürede ekiplerimizi yollamaktayız. Beyaz eşyalardaki arızalanmalar, müşterilerimizin hayatlarında aksamaya neden olabilmektedir. Sorunların en kısa sürede çözülmesini sağlamak adına, deneyimli kişiler ve eksiksiz bir ekipman ile çalışmaktayız. Parça bekleme süresi gibi gerekçelerle müşterilerimizi oyalamamak için daima hazırlıklı bir şekilde beklemekteyiz.
Arçelik Servis İzmir’de eşyaların tamir, bakım, onarım ve kurulum işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Eşyalar yerinde tamir edilemeyecek durumda ise merkezimize getirilerek tamir işlemine başlanmaktadır. Tamir işlemi tamamlanır tamamlanmaz, adrese ulaşarak eşyanın kurulumu da gerçekleştirilmektedir. Servisimizi tercih edenler, tek bir telefon ile tüm işlemlerini halledebilirler. Çağrı servislerimiz, müşterilerin her türlü sorusu için aktif olarak çalışmaktadır.
En kısa sürede geri dönüş yapılarak, hizmetler hakkında bilgi verilmektedir. Firma bilgileri ve sunulan hizmetler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İletişim kanallarımıza ulaşmak için de internet sitesini kullanabilirsiniz. İsterseniz de İzmir’deki firmamıza bizzat gelerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir