İzmir Philips Servis Numarası : 444 78 56

Ünlü televizyon markalarından bir tanesi olan Philips üretmiş olduğu kaliteli ürünlerle bilinir. Servisimiz bu marka televizyonların bakım, onarım ve diğer işlemleri için hizmet vermektedir. Philips Servis Numarası kullanılarak bize hızlı bir şekilde ulaşan müşterilerimizin ihtiyaçları uzman personellerimiz tarafından giderilmektedir.

Televizyonların bakım ve onarımları uzmanlık isteyen bir iştir. Diğer elektronik aletlere göre daha karmaşık ve daha hassas bir yapısı olan televizyonlarda yapılacak yanlış bir işlem, televizyonun tamamen kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir. Servisimizde yer alan personellerin alanında uzman ve uzun yıllardır bu işi yapıyor olması böyle bir olumsuzluğun yaşanmasını engellemektedir. Personellerimizin tecrübesi sorunların hızlı bir şekilde tespit edilmesinde de çok etkilidir. Kısaca servisimiz müşterilerimizin yaşamış oldukları sorunların tespitini ve çözümünü en hızlı şekilde yapmaktadır.

Philips servis numarası üzerinden bize ulaşan İzmir içerisindeki müşterilerimizin adreslerine giden uzman ekibimiz öncelikle sorunu belirlemektedir. Sorunun yerinde çözülebilecek türde olması durumunda yanlarında getirdikleri aletler ve yedek parçalar kullanılarak onarım işlemi yapılır. Fakat bazı sorunlarda yerinde onarım imkanı olmamakta ve bundan dolayı da televizyonların servisimize getirilmesi gerekir. Burada tamir edilen televizyonlar daha sonra müşterilerimizin adreslerine götürülerek teslim edilir.

Servisimizin teknik altyapısının ve yedek parça havuzunun yeterli seviyede olması sorunların kısa sürede çözümünün sağlanması adına çok önemlidir. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren servisimiz yeni çıkan teknolojik yöntemlerin de takibini yapmaktadır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir