Labirent 2 “Alev Deneyleri” İzle’nir

labirent-2Labirent 1’de İsyanın elinden kaçmayı başaran gençlerimiz onları kurtaran ekiple birlikte bir sığınağa ulaştılar. Elbette sığınak dediğimiz yer baya teknolojik bir yaşam alanı ve isyanın elinden kaçırılan bütün seçilmişler burada toplanıyor. Ardından da yeni hayatlarına gönderiliyor bu çocuklar!

Elbette buraya geldiği ilk andan beri şüpheci ve arkadaşlarını koruyucu yapısıyla Thomas buradaki işlerin gidişatının süt liman olmadığını fark ediyor.

Burada tanıştığı Aris’in yardımı ile gördükleri karşısında şok oluyor ve son anda arkadaşlarına ulaşarak bu yapıdan kaçıyorlar.

Artık tek hedefleri dağlara giderek Sağ Kol’a ulaşmak olacak ancak işler öyle yürümeyecek.

Yok olan şehirler, terk edilen fabrikalar, çöllerin amansız koşulları, hayatta kalmayan çeteler derken dağlara ulaşarak Sağ Kol’a ulaşabilecekler mi, ulaşacaklarsa da buna değecek mi?

Sürükleyici ve heyecan verici bir senaryo ve güzel oyunculuklarla süslenmiş olan Labirent 2 filmi izleyiciyi kendine bağlıyor.

Ayrıca arkadaşlığın önemini, arkadaşların nasıl fedakarlıklar yapabileceğini ve her faninin içinde büyük bir nankörlüğünde yer alabileceğini unutmamızı sağlıyor.

Güzel bir film izlemek istiyorsanız Labirent 2 filmini izlemenizi öneririm.

Bu arada “Labirent 3 ne zaman yayınlanacak?” şeklinde bir sorunuz varsa Labirent 3 filminin yayınlanma tarihi 12 Ocak 2018 olacak. Elbette Türkiye için 🙂

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir