LG Televizyon ve Klimalarınız İzmir’de Bize Emanet

Teknolojik ürünlerde lider markalardan bir tanesi olan LG, tüm Türkiye’ye sunduğun birbirinden kalite ürünlerle fark yaratıyor. LG ürünleri hem evlerde hem de birçok firma tarafından tercih edilen ve kullanılan ürünlerdir. Dayanıklı olmaları ve uzun yıllar boyunca arıza çıkarmadan çalışabilme özellikleriyle LG ürünleri, satın alma aşamasından ödenen paranın hakkını fazlasıyla vereceklerdir. Her teknolojik üründe olduğu gibi LG ürünleri zaman içerisinde hatalı kullanım ve eskimeye bağlı sorunlarla baş başa kalabilirler. Bu aşamada devreye giren firmamızın LG servis İzmir bölgesi hızlı ve sorunsuz bir hizmetle cihazınızı tamir edecek, ilk günkü performansına yakın bir hale getirecektir.

İzmir’de satışı yoğun olarak gerçekleştirilen LG ürünleri buna paralel olarak servis ihtiyacını da ortaya çıkarmaktadır. LG Servis İzmir hizmetimizde bölge insanının yapısını ve kullanım alışkanlıklarını iyi bilen personellerimiz tarafından sunulan hizmetimizle cihazınızın sorunu hemen tespit edilecektir. Bizi aramanızla birlikte adresinize gelecek olan personellerimiz en kısa süre içerisinde cihazınızın sorununu tespit edecek ve tamir onayı vermeniz için fiyatlandırma çıkaracaktır.

Fiyat onayınızın ardından ekiplerimiz yerinde ya da firmamıza getirerek cihazınızı tamir edecektir. Dilerseniz cihazınızı siz ulaştırarak tamir işleminizi başlatabilirsiniz. Tamir süreci tamamlanan cihazlar kısa süre içerisinde geri teslim edilmektedir.

444 88 48 numaralı telefondan bizi arayarak LG servis İzmir hizmetimizden yararlanabilir, 7 gün 24 saat boyunca çalışan ekiplerimizle her türlü sorun ve sorunuzu paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir