Logan: Wolverine Filmi İzle’nebilir

X-men serilerinin hiç şüphesiz en sevilen kahramanlarının başında Logan: Wolverine gelir.

Artık bu sevgiyi de bir solo film ile taçlandırma istemiş Marvel.

Sene 2029’dur ve artık sokaklarda mutantlar neredeyse kalmamıştır ve son 20-25 yıldır yeni bir mutant doğumu gerçekleşmemiştir.

Logan: Wolverine ise alkol bağımlılığı tavan yapmış halde limuzin şoförlüğü yaparak hayatını idame ettirmektedir ve Charles’i Caliban ile korumaya çalışmaktadır.

Ancak Charles yeni bir X-men’in doğduğunu söylemeye başlamıştır. Bunaklık ve alzheimerin kıskacında olan Charles’e ise ne Logan ne de Caliban inanmamaktadır.

Ancak bu zaman sürecinde de Meksikalı bir kadın Logan’dan yardım istemeye başlamıştır. Hemde 50bin dolar karşılığında.

Bir süre sonra bu yardım talebinin kadının yanındaki kızın Charles’in hissettiği kız olduğunu ve onu korumaya yönelik olduğu ortaya çıkacaktır.

Amerikan silah endüstrisi artık kendi X-men’lerini üretmeye başlamışlardır ve bu çocukta onlardan biridir ancak Amerikan silahlı kuvvetleri için ortadan kalkması gereken bir silahtır bu çocuk/çocuklar.

Ortalama bir aksiyon çerçevesinde geçen film bizlere Logan: Wolverine’in iç hesaplaşmalarını, mental güçsüzlüğünü ve yok oluşunun eşiğinden nasıl döneceğini ya da dönemeyeceğini anlatıyor.

Özellikle minik kızımız Laura’nın performansı çok iyi ve film sırf bu çocuk izlenir.

Ben filmi Türkçe dublajlı izledim, sakın siz bu hataya düşmeyin. Hayatınızda izleyeceğiniz en iğrenç dublajlı filmler listesine girer rahatlıkla.

Logan: Wolverine filminden sonra ise X-men’in gireceği yol çok ilginçleşecek, bakalım artık bizi X-men’le ilgili neler bekleyecek.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir