Panasonic Servis

Yetkili servisler bildiğiniz gibi en ufak bakım ve onarım işlemleri için bile inanılmaz derecede yüksek fiyatlar talep eder. Bahsetmiş olduğumuz bu durum kullanıcıların canını sıkan en önemli problemler arasında yer alıyor. Eğer sizin de cihazınız herhangi bir şekilde problem meydana geldiyse ve bu sorunlara uygun fiyatlı ve garantili bir şekilde çözüme kavuşturmak istiyorsanız Panasonic Servis ekibi ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz.

Sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde hem uygun fiyatlı olarak hizmet veriyor hem de bir yıl boyunca geçerli olan parça değişimi ve işçilik garantisi verdiğimiz için herhangi bir problem meydana geldiği zaman firma olarak sizin yanınızda yer alıyoruz.

Elimizde bulundurmuş olduğumuz yedek parçalar cihazların marka ve modelleri ile birebir uyum gösterdiği için herhangi bir şekilde problem meydana çıkması veya yan sanayi ürünler ile karşılaşmanız mümkün değildir. Elimizde bulundurmuş olduğumuz yedek parça skaladı oldukça geniş olduğu için günler boyunca parçalarını temin edilmesini beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Ekip arkadaşlarımız ihtiyacınız olan parçaları belirledikten sonra hemen uygulama işlemlerine başlayacaktır. Eğer cihazlarınızda meydana gelen problemler ile ilgili olarak teknik bir şekilde destek almak istiyorsanız. 7 gün boyunca hizmet veren çağrı merkezimiz size bu konuda yardımcı olabilir. Bizimle iletişime geçin ve bugüne kadar hizmet almış olduğunuz tüm özel servisleri unutun. Bu konuda bambaşka bir deneyeyim yaşamaya hazır olun. Aklınıza takılan sorular için de Panasonicservis.org adresini inceleyebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir