The Walking Dead 7.Sezon 7.Bölüm’den Önce

the-walking-dead-7-sezon-6-bolumThe Walking Dead 7.Sezon 6.Bölüm yapbozun parçalarını tamamlama yolunda tam gaz ilerliyor.

Tamam hemen kabul edelim The Walking Dead 7.Sezon 6.Bölüm en azından The Walking Dead 7.Sezonun en kötü bölümlerinden daha iyi.

The Walking Dead 7.Sezon 6.Bölüm Rick’in tayfasının Kurtarıcılar’ın karakolunu basmasının ardından ekipten ayrılarak erzak arayışına düşen Tara ve Heath’ın hikayesini bizlere sundu.

İki haftalık erzak arayışında ekip arkadaşlarının başlarına gelenlerden habersiz, umut içinde işe yarar bir şeyler bulma umudunu güden ikilimiz yokluğun içinde yok olanı bulmaya çalışıyorlardı.

Elbette hiçbir zaman işler yolunda gitmedi, bu aşikar.

Bir geminin üzerinde arayışlarını sürdürürken bir anda Aylaklar tarafından etrafı sarılan ikilimiz hayatta kalabilmek uğruna yollarını ayırmak zorunda kaldılar.

Denize düşerek akıntıya kapılan Tara ise kara vurduğunda kendinden geçmiş bir şekildeydi.

Bir adanın kıyısına vuran Tara’yı bulan kızlardan Cyndie onun yaşaması için amansız bir mücadeleye girdi ve kendi ekibinin kurallarını hiçe sayarak onu hayatta tuttu.

Yaşam alanına giren Tara ise gözcüler tarafından fark edilince kurşun yağmurunun altında buldu kendini ancak hayatta kalmayı başardı.

Artık bu noktadan sonra adadaki ekibin ileri gelenlerini onunla ilgili en doğru kararı vermek için yoğun bir mesaiye başladılar.

Aldıkları kararlar, attıkları adımlar, Tara’nın bu kararları uyuş şekli ve gelişmeler ise gerçekten ilginç ve zaman zaman çok saçmaydı.

Ancak ortada olan bir şey varsa The Walking Dead 7.Sezonun ilerleyen bölümlerinde bu ekibin Rick’in ekibinin işine çok yarayacağı. Madden veya manen.

Artık oturup The Walking Dead 7.Sezon 7.Bölümü beklemekten başka bir şey gelmiyor elimizden.

The Walking Dead 7.Sezon 7.Bölüm pazartesi akşamı ekranlara gelecek. Hadi bakalım. 🙂

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir