Türk Milli Reklamı!

Aslında bu yazıyı “Türk Milli Takımı” başlığı altında yazmak isterdim; ancak bu gidişle ben böyle bir başlık atamayacağım. Artık çocuğum kendi bloğunda mı över-söver o kadar da geleceği göremiyorum; ama böyle devam ederse AYDIN geninden kimse böyle başlıklı bir yazı yazmaz. 2008 Avrupa Kupasına gidişimizi hatırlıyorumda rakip kalecilerden meşin yuvarlak razı olsun.

2008 Avrupa kupası grup maçlarını hatırlıyorumda son dakikalardaki baldan Allah Razı Olsun. Yoksa rezil olup gelecektik el memleketlerinden. 2010 Dünya Kupası için grup maçları yapıyor Türk Milli Reklamı bu sıralar. Yoğun bir tempoyla o reklam senin bu reklam benim koşturup duruyor aslanlarımız. Eeee borumu emperyalist düzen bir şekilde para kazanmak lazım.

Baktın top oynayamıyorsun, takım olamıyorsun, başarı elde edemiyorsun bunların akabinde galibiyet alıp güzel güzel primler alamıyorsun, teknik traktörünün 100binlerce TL maaşı var onu karşılaman lazım bu durumda ne yapacaksın? Çirkin erkekler sürüsünden oluşan bir takımsın ve soyunup para kazanamıyorsun, bireysel yeteneklerini takım olarak kullanamayan bir takımsın sahada şov yapacağına reklam stüdyolarından bireysel ya da üçerli beşerli gruplarla reklam çekip para oynatmalısın elbette.

Zaten sizin görevinizde bu, aferin size. Yürüyün Fatihin Advertisementleri.

3 Yorum

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir